איך אני מתחיל לעשות כסף באינטרנט?

4 בנובמבר, 2010

איך אני מתחיל לעשות כסף באינטרנט?


לעשות כסף קלאפשר לומר שזאת השאלה הנכספת ביותר בכל הנוגע לאותם אנשים שרוצים לדעת כיצד הם יכולים להרוויח כסף כדי שהם יוכלו לעזוב את העבודה שלהם או סתם כדי לייצר הכנסה מהצד שתוכל לתת להם קצת אוויר לנשימה מכל המיסים שסובבים אותם.

חשוב לי לציין לפני שאני ממשיך שכל מה שאני הולך להגיד לכם נובע באופן ישיר מהנסיון שלי לאורך השנים בתחום השיווק האינטרנטי ומה אני עברתי שעבד וכמובן מה לא. אז דבר ראשון שאתם צריכים להבין וכנראה שהוא ממש לא ברור לרוב האנשים שמתחילים להתעניין בלעשות כסף מהבית , זה שזה מקצוע לכל דבר וכמו שיש אדם בעל מקצוע מול אדם שהוא חובבן , כך זה נראה גם באינטרנט. אני אומר לכם את זה כדי שתוכלו להבין באמת ובתמים שישנו פה עבודה שדורשת מכם לרכוש ידע בהתחלה ובשלב מתקדם יותר להשקיע גם כסף שלא בטוח שתחזירו בשלבים הראשונים.

אז למה זה צריך לעניין אתכם… כמו כל שלב של התקדמות בחיים אתם צריכים להתחיל מנקודה מסוימת, שבמקרא שלנו היא נראת מטושטשת ולא ברורה.

מה זה אומר לעשות כסף באינטרנט ואיך?

בשלב הראשוני ביותר אתם צריכים לשאול את עצמכם באיזו עבודה אתם רוצים לעבוד, במה אתם מוכשרים וכמה זמן וכסף אתם יכולים להשקיע. אני באופן אישי ממליץ מאד על שיווק תוכניות שותפים ( כנסו אם אתם לא יודעים מה זה) באינטרנט הדברים הרבה יותר פשוטים כשאנחנו מקדמים מוצרים של אנשים אחרים  והם משלמים לנו עמלה יפה מאד שיכולה לנוע בין 15-75 אחוז למכירה או הרשמה.  אז מה זה דורש מאיתנו? זה דורש בנייה של אתר אינטרנט שפונה לשוק מסוים . למשל : אתר מידע על תזונה נכונה ובריאה לילדים. יש לנו אפשרות להכניס לאותו אתר מודעות אדסנס של גוגל שמאפשרות לנו לקבל סכום מסוים של כסף על כל קליק שאדם לחץ . אתם בטח חושבים… "אין לי שום ידע בבניית אתרים, זה דורש ידע בקוד.." אז זהו שאתם יכולים להירגע כי ישנה מערכת טובה מאד (בעברית) שמאפשרת לכם להקים אתר משלב העיצוב ועד שלב התוכן בצורה הכי פשוטה שיש – LiveCity.

נתקדם, אחרי שיש לכם אתר שיש בו גם תוכן וגם כמובן מודעות אדסנס אתם יכולים להתחיל לבנות רשימה של לקוחות שנכנסים אליכם לאתר. מכירים את התיבה שנמצאת באתר הזה מצד שמאל? זאת תיבה שאני נותן לכם קורס וידאו חינם בתחום השיווק האינטרנטי אם אתם מכניסים את השם ואת המייל. מה יוצא לי מזה? אני זוכה לשמור איתכם על קשר ובעתיד אמליץ לכם על מוצרים שקשורים לתחום של "לעשות כסף באינטרנט" וישנה אפשרות שתרכשו את המוצרים הללו. עכשיו, תנסו לחשוב כמה שיותר ביצירתיות , מכיוון שיש הרבה מאד נישות בחוץ והרבה מאד מוצרים שיכולים להתחבר לאותם נישות ולכן יש לכם עולם ומלואו לחקור וכמובן לעשות כסף כמו שאתם רוצים.

כדי לעשות כסף אני צריך מוצרים , איפה אני מוצא אותם?

ישנן הרבה מאד מערכות שמאגדות מוצרים לקידום בתוכניות שותפים. יש את וויסל , קליקאון, סקינדו ועוד כמה חברות שהצטרפו עכשיו , כך שני לא מאמין שתיהיה לכם בעיה למצוא מוצרים רלוונטיים לשווק באתר שלכם.

המון הצלחה,

מור

קטגוריות: לעשות כסף | אין תגובות »

מה אתם אומרים...

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !