איך להרוויח הרבה כסף באינטרנט…

2 ביוני, 2010

איך להרוויח הרבה כסף באינטרנט

איך להרוויח הרבה כסףאהלן חברים, אתם בטח מצפים כרגע שאני אגיד לכם בנוסחא קצרה איך להרוויח כסף באינטרנט מבלי שתצטרכו לעשות יותר מידי. לצערי לא כך הדבר, אני אתן לכם בפוסט הזה כמה טיפים שיעזרו לכם לקחת את הצעדים הראשונים לקרת המטרה הזאת.

למעשה, ישנם קורסים מאד טובים שם בחוץ (אינטרנט) שיכולים לתת לכם ידע שימושי מאד שייקח אתכם צעד צעד. הבעיה הגדולה היא, שרוב הקורסים לא נותנים לכם את מה שאתם באמת צריכים לדעת ובמצבים חיוביים יותר, רק חלק מתוך התמונה הגדולה.

לכן, הטיפים שאתן לכם היום ייתנו לכם פיקוס נכון לגבי בחירת קורס רלוונטי ולגבי הכיוון שאתם רוצים ללכת אליו, נתחיל?

טיפ ראשון- תבחרו קורס ספציפי ולא כללי מידי. הכוונה פה, אל תבחרו למשל קורס "עבודה מהבית", מכיוון שאתם לא יכולים לדעת באמת מכמה תוכן מורכב הקורס ובכלל, עבודה מהבית זה נושא ענק שיכול להכיל אין ספור נושאים ממלא משרות עבודה. לכן, מומלץ לקחת קורס ספציפי, למשל, "שיווק דרך מאמרים" או "בניית אתרים" או "שיווק דרך סרטונים" וכו'…

טיפ שני- כל מה שאתם לומדים בקורס תכתבו, אפילו אם זה נראה לכם טיפשי ולא נחוץ. כך אתם תוכלו לזכור יותר טוב והחומר ייטמע כמו שצריך-באחריות. תזכרו שהמטרה בסוף זה להרוויח כסף, זה מכניס את הדרייב…

טיפ שלישי- תיישמו כמה שיותר מהר אחרי שסיימתם את הקורס! זה חלק ממש קריטי, מכיוון שאם אתם לא תיישמו, סביר מאד להניח שאתם אף פעם לא תחזרו לחומר הזה שוב , גם אם אתם חושבים שכן ( :

טיפ רביעי- אל תנסו לעגל פינות ולקצר דרכים, אין קיצור דרך בבניית עסק בעולם הפיזי ולכן לא צריך להיות קיצור לבניית עסק באינטרנט. מניסיון, כל קיצור דרך רק מעריך את הדרך וכל עיגול פינה עולה מאד ביוקר לאחר מכן.

טיפ חמישי- אל תפחדו, תאמינו שזה אפשרי ולכו אם זה עד הסוף, מקסימום, זה יצליח ( : ואם לא, נראה מה לא עשינו נכון ונשפר עד שנצליח.

אסכם ואגיד שקורסים באינטרנט זה אחד הדברים היותר מרתקים והמעניינים שיש, זה פשוט תענוג ללמוד כל פעם דברים חדשים ולהתפתח עוד. היופי במה שאנחנו עושים, זה לראות תוצאות שונות לכיוון החיובי, אחרי שיישמנו את מה שלמדנו- זה פשוט הכי כייף שיש כי מתחילים להרוויח כסף! אז תעשו חיים, תלמדו ותיישמו כל הזמן, נתראה בפעם הבאה…

קטגוריות: להרוויח כסף | 4 תגובות »

מה אתם אומרים...

4 תגובות ל “איך להרוויח הרבה כסף באינטרנט…”

 1. השאלה היא למה צריך לעשות קורס? ישנם כל כך הרבה אתרים, חלק אמינים ומשתלמים וחלקם לא, אשר מאפשרים לכל אחד לעשות כסף קל יחסית מביצוע פעולות פשוטות.

  אישית התנסתי בכמה אתרים כאלה ועתה אני כבר דבוק מספר חודשים לאתר סקרים בשם seker4u שמבחינתי נותן לי תרומה כספית מלאה לזמן שאני משקיע.

  אם הייתי עושה קורס הייתי עושה יותר כסף?

  שמעון על 02 יונ 2010 בשעה: 17:08 #

 2. אהלן שמעון,
  ראשית תודה רבה על התגובה…

  השאלה הגדולה זה אם אתה מבין שהזמן שלך הרבה יותר יקר ממה שאתה חושב?
  אם אתה תעבור קורס מסודר, אתה תוכל להבין שאפשר למנף את אותו זמן להכנסה פאסיבית
  מה שאומר שאתה בעצם תרוויח כסף מבלי לבזבז את הזמן שלך.

  כל אתרי מילוי הסקרים לא יגיעו לקצה של הפוטנציאל הרווחי שיש לך להגיע בשיווק באינטרנט…
  מקווה שעזרתי,
  בהצלחה

  admin על 03 יונ 2010 בשעה: 11:27 #

 3. הי, השאלה שלי עד כמה האתרים הללו באינטרנט בכלל אמינים???? הרי רואים כל היום בכולבוטק/רפי רשף ועוד על נוכלים שעובדים על תמימים, מה כן מבטיח לי שאם ארשם בכלל לאתרים של עבודה מהבית לא יעבדו עליי?????

  מיטל על 08 דצמ 2010 בשעה: 18:21 #

 4. היי מיטל, את צודקת בהחלט יש אתרים לא אמינים שם בחוץ , אבל שימי לב שיש גם הרבה מאד שכן.
  הצופה לא טיפש, הוא יודע להבדיל היום ביין אתר של נוכלים לבין אתרים ידידותיים.

  תודה על התגובה,
  שרון

  admin על 10 דצמ 2010 בשעה: 19:48 #

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !