איך להרוויח כסף באינטרנט

23 בינואר, 2010

איך להרוויח כסף באינטרנט

אחת השאלות הנשאלות ביותר היא, איך להרוויח כסף באינטרנט… הבעיה הגדולה היא, שישנם פשוט אין סוף אפשרויות בחוץ והזמן שנשקיע רק כדי להבין מה אומרת כל הזדמנות, יכול להגיע לאין סוף.

השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא, כמה זמן אני מוכן להקדיש ביום לעבודה באינטרנט וכמובן כמה כסף התחלתי, כי זה צריך להיות לכם ברור מאד שעסק דורש השקעה בהתחלה שלו. אם אתם לא ממש רציניים לגבי לעשות כסף באינטרנט, אז אל תתחילו אם זה אפילו ותחסכו לעצמכם זמן יקר. אני אומר את זה מכיוון שישנם הרבה מאד אנשים שחושבים שאפשר לעשות כסף קל באינטרנט ושלא מעורבת פה עבודה קשה שדורשת מחשבה.

כדי לעשות כסף באינטרנט אתם צריכים לבנות לכם סדר יום ברור, שבו אתם משלבים גם עבודה פרקטית של כתיבה וגם צבירת ידע, מכיוון שהאינטרנט מתעדכן כמעט כל שבוע בדברים חדשים ומכיוון שכדי להוביל בתחום הנישה שבחרנו, אנחנו חייבים לדעת מי המתחרים שלנו ומה אנחנו יכולים לעשות כדי לעקוף אותם בצורה שאנחנו ניגשים ללקוח דרך האתר או במה שאנחנו מציעים.

אני רואה זאת כך, יותר מ90% מהאנשים שרוצים לדעת איך להרוויח כסף דרך האינטרנט לא מצליחים, ובדיוק בגלל שתי סיבות: 1. הם לא מוכנים להשקיע כסף וזמן. 2. אין להם סדר יום ברור ופרודוקטיבי. אני יכול להגיד לכם כאן ועכשיו, שאם לא תעמדו בקריטריונים הללו, אתם פשוט לא תצליחו- חד משמעי. תהיו מספיק הוגנים עם עצמכם ותשאלו את השאלות הנכונות לפני שאתם משקיעים זמן או כסף באינטרנט, כדי לחסוך לעצמכם הרבה מאד עוגמת נפש.

זה יכול להישמע טיפה מצחיק, אבל אל תתחילו עם האינטרנט אם אתם לא נהנים ממנו. זאת אומרת, אתם צריכים להינות מהעבודה שלכם כדי שתוכלו לדחוף את עצמכם לעבוד וכמובן גם להרוויח. כשאנחנו נהנים מהעבודה שלנו, אנחנו מושכים אלינו שפע ואנרגיה שמכניסה לנו מוטיבציה מאד חזקה. אני באופן אישי נהנה מאד בעודה מהאינטרנט, ועצם זה שאני כותב עכשיו את הפוסט הזה, אני עושה את זה בכייף. אני לא מאמין שעד צריך לסבול מעבודתו, אלא בדיוק ההפך, הרי כמה זמן אנחנו עובדים במשך החיים שלנו? המון, יש כאלו שיגידו – יותר מידי.

לסיכום, העצה הטובה ביותר שאני יכול לתת לכם זה, להשקיע זמן במחקר של עצמכם ובמחקר של האינטרנט. המחקר של עצמכם אמור לענות על השאלות של , מה אתה אוהב, מה הם התחביבים שלך, כמה ידע יש לך על התחביבים הללו? אחרי שענית על השאלות האלו, אתה יכול לעבור למחקר של האינטרנט ולראות איזו עבודה הוא יכול להציע לך, לפי תחומי העניין והידע שציינת במחקר שלך. אלו הן הדרכים הטובות ביותר בדרכך ליעד הנחשף של איך להרוויח כסף באינטרנט.

קטגוריות: להרוויח כסף | 4 תגובות »

מה אתם אומרים...

4 תגובות ל “איך להרוויח כסף באינטרנט”

  1. זה לא שהמאמר באמת עונה על על כותרת"איך להרוויח כסף באינטרנט"…

    Lior על 13 פבר 2010 בשעה: 23:07 #

  2. אהלן ליאור,
    הרי אני לא באמת יכול להסביר בפוסט אחד איך אתה יכול להקים עסק מהבית…
    הרעיון הוא לתת לך את צורת המחשבה הנכונה ביותר כאתה מחליט לנסות לייצר הכנסה דרך האינטרנט.

    admin על 13 פבר 2010 בשעה: 23:19 #

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !