איך לעשות כסף באהבה

26 בדצמבר, 2010

איך לעשות כסף באהבה


איך לעשות כסף באהבהאתם חייבים להבין שאתם בחיים לא תצליחו לעשות כסף עם תתעסקו בדברים שלא מעניינים אתכם או גורמים לכם להתרגשות כלשהי. זאת עובדה קיימת שאדם אשר מרוצה בעבודתו יתקדם בסולם הדרגות בחברה שלו, בגלל שהוא אוהב את מה שהוא עושה הוא ממשיך לפתח את התפקיד ו"מגדיל ראש" מכיוון שהיצירתיות שבו יוצאת החוצה.

אני מקדיש את הפוסט הזה לכל אותם אנשים אשר מרגישים חוסר מיצוי בעבודה שלהם ומרגישים שהם רוצים לשנות את הדרך שבה הם הלכו עד עכשיו. שיווק באינטרנט נותן לנו את האופציה להתעסק עם דברים שמעניינים אותנו באמת. למשל, אם אתם מתחברים לתחום האופניים בתחביב שלכם ויש לכם מה להגיד בנושא ע"י כתיבה, אתם יכולים לייצר כסף… איך? ע"י יצירה של אתר/בלוג וכתיבה של תכנים בעלי ערך לקהל האוהבים של נישת האופניים. לאחר שכתבתם תכנים אתם יכולים לייצר הכנסה באתר דרך: מודעות פרסום של אדסנס (מודעות גוגל), חיבור ל-תוכניות שותפים (לבעל מוצר קיים וקבלת עמלה על מכירה), המלצות על מוצרי הרשמה (סכום כסף על כל אדם אשר אתם הכוונתם מהאתר שלכם). אני מקווה שזה מבהיר לכם את העניין (:

איך לעשות כסף- הגירסא שלי

אני עושה את מה שאני עושה היום בגלל שאני קודם כל אוהב את זה, זה מרגש אותי בכל יום לפתוח את המחשב ולגלות שייצרתי עוד הכנסה בזכות האתרים שלי, זה גורם לי לשמוח. אני באמת ובתמים מאמין שאם הייתי צריך לעשות את הדברים ממקום של צורך נטו ולא מאהבה, הם היו נראים שונה לחלוטין, לא הייתי מגיע לאן שאני היום. אם אתם באמת נחושים ורוצים לדעת איך לעשות כסף, אתם צריכים קודם כל לחשוב על מה אתם אוהבים ואיך אתם יכולים לשתף את העולם באהבה שלכם. אני יודע שזה נשמע כמעט לא הגיוני, הרי איך זה יכול להיות? אני ממש לא מדבר פה סתם דברים באוויר, יש המון אנשים בעולם הזה שמייצרים הכנסה על בסיס קבוע רק מזה שהם כותבים כל יום כמה פוסטים בבלוג שלהם על דברים שמעניינים אנשים, בדיוק כמו שזה מעניין אתכם.

החלק המעשי של איך לעשות כסף

החלק הכי מעשי שאני יכול לתת לכם מהפוסט הזה, זה להתחיל לכתוב על משהו שאתם אוהבים בתוך בלוג, זה יכול להיות בלוג חינמי וזה יכול להיות בלוג מקצועי שיושב על דומיין (שם יחידני של אתר כמו kesef-il.org) , זה ממש לא משנה, בשלב הראשוני אתם פשוט צריכים "לעשות" כדי שאחר כך גם יקרה משהו. רוב הזמן שלנו אנחנו חושבים בד"כ על חלומות, איפה הכי היינו רוצים להיות, איזה ניפלא זה לגור שם, כמה היינו רוצים את זה ואת זה . בגלל שאנחנו חיים כל הזמן בחלום, זה נראה לנו "חלומי" להגשים את אותו חלום ולכן זה באמת לא מתגשם. אז, הגיע הזמן לשנות את המצב ולתת "פוש" קדימה לכיוון העשייה. אתם לא צריכים להיות גאונים כדי לדעת איך לעשות כסף, אתם צריכים לאהוב ולעשות משהו בנידון.

בהזדמנות הזאת אני רוצה להודות לכל מי שקורא את הבלוג הזה, זה לחלוטין הנאה צרופה שלי לכתוב בבלוג הזה. אני מרגיש שבבלוג הזה אני באמת יכול לעזור לאנשים להגיע למקום אחר, גם במחשבה וגם בחלק המעשי. אני רוצה לאחל לכם שנה טובה, שנה מלאה בכל טוב, שנה של הגשמות וראיה קדימה, אנחנו יכולים בכל רגע נתון לשנות את חיינו מקצה לקצה, אין צורך לפחד פשוט תאמינו ותעשו.

אני מקווה שאתם מבינים באופן חד משמעי איך לעשות כסף עכשיו!  ( :

שנה טובה!

שרון

קטגוריות: איך לעשות כסף | אין תגובות »

מה אתם אומרים...

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !