איך לעשות כסף דרך המחשבה

7 במרץ, 2011

איך לעשות כסף דרך המחשבה

תודו שזאת כותרת סקסית ( : אז מה אתם אומרים , אפשר לעשות כסף דרך המחשבה? החלטתי לשים את הכותרת הזאת כדי להבהיר לכם באופן חד משמעי את הכוח הענק שיש לנו בראש שלנו בכל הנוגע ליצירת הכנסה ולהגשמת החלומות הגדולים ביותר שלנו.

האם אתה חושבים שהאנשים העשירים בעולם זכו תמיד לתמיכה נפשית וכסף כדי שהם יצליחו?

התשובה היא כמובן שלא! למעשה קל לנו לחשוב שזה נכון כדי שלא נצטרך להדאיג את עצמנו במחשבה שאולי אנחנו לא עושים משהו נכון… אני רוצה לתת לכם דוגמא קלאסית לנושא של המוח שלנו וכמה שהוא יכול להבדיל בין מצליחן לבין לוזר. דונאלד טרמפ אחד האנשים היותר עשירים בעולם , "זכה" יום אחד בנפילה של מליוני דולרים ונאלץ לפשוט רגל, אתם מבינים מה זה אומר לפשוט את הרגל כשאתה היית מליונר??? זה נראה לא הגיוני לאדם שהיה במעמד כזה גבוהה. היופי הגדול בסיפור הזה, זה שכתבת סקרנית הייתה מספיק אמיצה (הוא אדם גדול..) כדי ללכת לטראמפ ולשאול אותו מה הוא מרגיש לגבי הנפילה שלו. למרבה הפליאה, הוא ענה לה שהוא לא דואג בכלל וההפך, עכשיו הוא למד שיעור חשוב מאד שהוא בטח לא יעשה בעתיד את השגיאה שעשה בעבר.

כעבור שלוש שנים מאז הנפילה שלו, דונאלד טראמפ חזר לנכסיו הקודמים ויותר מכך הכפיל את הונו פי 3! האם אתם חושבים שהייתה לו עזרה מבחוץ ? ממש לא! הוא פנה למשקיעים ואמר להם בפה מלא שהוא ניכשל ולמד מכך המון והם סמכו עליו מכיוון שהם ידעו כמה שהוא מוכשר בעסקים.

איך לעשות כסף מהעיניים של דונאלד טראמפ:

איך לעשות כסף

לסיפור הזה של טראמפ יש מוסר השכל אדיר, הוא נותן לנו להבין שני דברים:

1. אנחנו צריכים לדעת איך לעשות כסף בראש כדי שנוכל לעשות אותו במציאות.

2. אנחנו חייבים להבין שכל כישלון הוא למעשה רמז להצלחה הבאה שלנו.

 

יכול מאד להיות שהסיפור הזה של טראמפ נשמע לכם ארטילאי לגמרי ואתם חושבים שאין לא שום קשר לחיים הצנועים והפרטיים שלכם – איך זוהי טעות! אתם צריכים להבין שהמשמעות פה היא ההצלחה שלכם שנמצאת באיזור הבחירה נובעת מאיך שאתם תחשבו, מאיך שאתם רואים את החיים שלכם, מאיך שאתם רוצים להגשים את החלומות שלכם. יש בכם הרבה יותר עוצמות ממה שאתם חושבים ולכן אני קורא לכם עוד היום לאסוף את עצמכם ולהסתכל במראה, כדי שתוכלו להבין איך אתם עכשיו והאם אתם מרוצים מהמקום הזה, אם לא, תעשו עם זה משהו.

בהצלחה (:

שרון

קטגוריות: איך לעשות כסף | 2 תגובות »

מה אתם אומרים...

2 תגובות ל “איך לעשות כסף דרך המחשבה”

 1. The dedicated team of AVG professionals is available here all round the time,
  whom you are able to reach by calling around
  the AVG tech support number. Businesses will heavily depending on customers for their survival, without customers a business would cease to exist.
  ll hold the practical guidance you will need on how
  to find a concierge business".

  www.gusto.com.tw על 22 ספט 2014 בשעה: 20:44 #

 2. Vip Download new, Promo Exclusive, Dance Music, Trance,
  House, Techno DNB, Tracks.
  https://0daymusic.org

  JackieAlemo על 01 אוג 2017 בשעה: 18:26 #

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !