איך לעשות כסף כשאין כסף להשקיע?

9 בינואר, 2011

איך לעשות כסף כשאין כסף להשקיע?


איך לעשות כסףבפוסט של היום נשאלת שאלה של "איך לעשות כסף כשאין כסף להשקיע?", לרוב אומרים לנו שאנחנו צריכים להשקיע כסף כדי שנוכל להרוויח כסף, יש בזה בהחלט המון הגיון עסקי ומעשי, אך יש דרכים נוספות לייצר את ההכנסה שלה אנחנו מיחלים מבלי להשקיע כסף. למעשה, המחשבה פה צריכה לפנות באופן טבעי להבנה שזה ייקח יותר זמן לייצר את ההכנסה הזאת מאשר שאנחנו משקיעים כסף , אבל בהחלט אפשר להתחיל להרוויח משם ובמקביל להתחיל להשקיע כסף.

כדי להקים היום בלוג אנחנו לא צריכים לעשות יותר מידי , אנחנו יכולים להיכנס לבלוגר ולעוד אלפי אתרים אשר נותנים את השירות הזה. למה אני אומר לכם את זה? מכיוון שעם הבלוג הכי פשוט בעולם אתם יכולים לייצר הכנסה ואפילו יפה, איך? פשוט…

איך לעשות כסף עם הבלוג?

תתחילו לכתוב על דברים שמעניינים אתכם, תכתבו על דברים שקראתם, דברים שמרגשים אתכם ופשוט תחזרו על זה כל יום עד שמצטברת לכם כמות יפה של מאמרים. לאחר מכן, אתם צריכים להתחיל להכניס תנועה, את התנועה אתם יכולים להכניס דרך פייסבוק או פורומים רלוונטיים לנושאים שאתם כותבים עליהם. פשוט תשתפו אותם שכתבתם כתבה חדשה על הנושא שמדבר אליהם והם יקראו בשמחה, למה לא? זה נושא שכבר נוגע לליבם ( :

לאחר מכן , אתם יכולים לחבר פרסומות רלוונטיות לתוך האתר ע"י הרשמות לשירות של גוגל אדסנס .

והנה הפתרון המושלם , ללא השקעה כספית הבנתם איך לעשות כסף כשאין כסף להשקיע.

בהצלחה!

קטגוריות: איך לעשות כסף | 1 תגובה »

מה אתם אומרים...

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !