איך נוכל לעשות יותר כסף באינטרנט?

15 באפריל, 2010

לעשות כסף באינטרנט

אם אתם נמצאים כבר בשלב שאתם מרוויחים כסף באינטרנט, אבל לא שביעות רצונכם, הגעתם למקום הנכון ( :

מכיוון שאני מתכוון לתת לכם כמה טיפים היום שיוכלו לקחת אתכם לשלב הבא בכל הנוגע לרווחים שלכם וכמובן לדרך שלכם לעשות כסף בכמות שאתם רוצים, נתחיל?

אני אחלק את הפוסט הזה לכמה חלקים: שיווק, פרסום, תנועה.

שיווק: אנחנו צריכים לדעת שיווק נכון באינטרנט, מדוע? מגלל שאף אחד לא ישים לב אלינו עד שלא נצעק שאנחנו פה… אם אתם נמצאים בשלב שיש לכם אתר שהוא מדהים ביופיו אבל לא נעשתה עבודת שיווק מספקת כדי שאנשים יכירו אותו, אין לו שום ערך. אתם יכולים לשווק את עצמכם בצורה הטובה ביותר ברגע שתדעו מה פלח השוק שלכם רוצה, מה בעיות שלו ומה אתם יכולים לעזור לו כדי לפתור את אותן הבעיות.

פרסום: הפרסום של האתר שלכם יגדיל את הלקוחות שיכנסו לאתר, אבל זה ממש לא נגמר פה, מכיוון שאיזור הפרסום חשוב ביותר. אתם צריכים לפרסם רק במקומות שקשורים בצורה זו או אחרת בנישה שלכם, למשל, אם יש לי אתר שמפרסם קוסמטיקאית אני יכול לפרסם באתרים שהנושא שלהם זה אסטטיקה ויופי.

תנועה: אפשר לומר שתנועה זה מין סיכום של שני הדברים למעלה, שיווק נכון יוביל לתנועה ופרסום נכון יוביל לתנועה. אני שוב מזכיר שחשוב שהתנועה שמגיעה לאתר שלנו תגיע ממקום איכותי שקשור לנישה שלנו- זה פשוט נתון חשוב ביותר. למעשה, אתר ללא תנועה בתוכו הוא אתר מת וזה ממש לא מה שאתם רוצים, תתחילו לבנות את המערך של גורמי התנועה שלכם, אם זה מגוגל, רשתות חברתיות, פרסום ממומן וכו'… אחרי שסיימתם תבדקו על טווח של כמה חודשים עלות מול תועלת כדי שתוכלו להבין מה עובד ומה לא.

לסיכום, זה הסמן שלכם להתקדם כדי שתוכלו לעשות כסף באינטרנט ברמה שמגיעה לכם באמת. כל הזמן תבדקו היכן אתם יכולים להשתפר כדי שלא תישארו חס וחלילה מאחור.

קטגוריות: כסף באינטרנט- טיפים | 6 תגובות »

מה אתם אומרים...

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !