אתה לא חייב להיות סופרמן כדי לעשות כסף באינטרנט

15 בנובמבר, 2010

אתה לא חייב להיות סופרמן כדי לעשות כסף באינטרנט


איך לעשות כסףאחת הטעויות הגדולות ביותר , זה לחשוב שאתה צריך להיות מדען טילים כדי לדעת איך לעשות כסף באינטרנט. זוהי טעות גדולה! נכון, זה לא פשוט וידרוש ממך זמן וכסף בשלבים הראשונים אבל זה בהחלט אפשרי.

אני רוצה לתת לך היום כמה טיפים להתחלה של עסק באינטרנט ואיך לגרום לכל התהליך הזה להיות הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב…

שלב ראשון- הקמת אתר

הדבר שנראה הכי מפחיד בעולם הוא למעשה אחד הדברים היותר קלים שיש היום ברשת- הקמת אתר. כדי לגרום לדברים לקרות אנחנו בסך הכל צריכים לבחור נישה שמעניינת אותנו ולאחר מכן להתחבר למערכת של בניית אתרים שלא דורשת מאיתנו שום ידע מוקדם בשפת קוד.

האתר צריך להיות אינפורמטיבי ולתת ערך למשתמש כדי שאותו משתמש ישאר באתר שלנו ובשלב מתקדם גם יכנס למקומות שאנחנו מעוניינים שהוא יכנס – פרסומות. אתר בלוג זה הפורמט המומלץ ביותר , מכיוון שהוא מעניק תחושה של נוחות לקורא וניתן גם לקדם אותו בצורה פשוטה דרך גוגל מכיוון שגוגל יכול לקרוא אותו בצורה ברורה יותר מפורמטים אחרים של אתרים.

שלב שני- חיבור לתוכניות שותפים

אנחנו רוצים לפרסם מוצרים של אנשים אחרים כדי שנוכל לקבל עמלה על כך ממערכת מקשרת. לאחר שמצאנו את המוצרים שאנחנו רוצים לקדם , מה שנדרש ממנו זה בסך הכל לקחת קוד שכבר הכינו לנו ולהשתיל אותו במקומות שאנחנו מעוניינים שיופיעו המוצרים באתר שלנו. התהליך הוא תהליך פשוט מאד שיכול להסתיים בשתי דקות – תענוג!

שלב שלישי – תכניסו תנועה לאתר שלכם

כדי לעשות כסף באמת אתם צריכים תנועה יציבה של אנשים לאתר שלכם. אם אין לכם תנועה אין לכם כסף… משוואה פשוטה והגיונית , כמו בחיים האמיתיים (: אתם יכולים להכניס תנועה לאתר שלכם דרך המון מקומות: פייסבוק, מאמרים, יוטיוב, פורומים ועוד הרבה שיטות. אני ממליץ באופן אישי בעיקר על מאמרים ופייסבוק כדי שתוכלו ליצור גם קישורים חיצוניים לאתר שלכם מהמאמרים וגם קהילה מסביב לאתר שלכם דרך פייסבוק. תיצרו פרופיל ותפרסמו בצורה הגיונית את הפוסטים שאתם מפרסמים באתר שלכם, כך יהיה חיבור הגיוני ביין התוכן לביין הקורא שסביר להניח ישתף עוד אנשים אם התוכן איכותי.

סיכומו של עניין…

שלושה שלבים להקמת עסק אמיתי זה עניין של מעשה ולא עניין של מחשבה , לכן אני מצפה ממך הקורא לבצע מהלכים כדי להגשים את רצונך וכדי לפעול למען המטרות שלך. בנוסף , אני מזמין אותך לקבל קורס חינם מחבר טוב בשם מור הללי שיכול לעזור לך רבות בהקמת העסק שלך דרך הקורס שלו. פשוט תכניס את השם והמייל מצד שמאל ותתחיל עוד היום את התהליך בדרכך לעשות כסף באינטרנט.

קטגוריות: לעשות כסף | 1 תגובה »

מה אתם אומרים...

תגובה אחת ל “אתה לא חייב להיות סופרמן כדי לעשות כסף באינטרנט”

 1. אשמח מאוד לקבל טיפים ועזרה

  כמו"כ יש לי שאלה האם ניתן לקבל הדרכה לקבוצה קטנה של 5 אנשים

  ללמד אותם ולכוון אותם אחד על אחד
  עד שהם מתחילים לעוף לבד

  וכמובן בתשלום ראוי?

  אשמח לשמוע ממך

  בתודה ובהצלחה גדולה

  מיכאל גולד

  מיכאל על 09 יונ 2016 בשעה: 15:13 #

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !