אתם באמת מוכנים להרוויח כסף באינטרנט?

13 בפברואר, 2010

לעשות כסף באינטרנטזאת שאלה שאתם באמת צריכים לשאול את עצמכם.. הרעיון הוא שכדי שאדם יוכל להרוויח כסף באינטרנט הוא צריך גם להבין איך כסף עובד, אם הוא לא ידע איך הכסף עובד, הוא לא יוכל לייצר עוד ממנו.

קחו לדוגמא את רוב האנשים שזכו בלוטו, הרוב הגדול מתוכם הפסיד כמעט את כל הכסף שלו בגלל כל מיני שטויות. רוב האנשים שזכו פשוט באופן לא יותר מידי מודע רצו שהכסף יברח מהם כמה שיותר מהר כדי שהם לא יצטרכו להתמודד עם האחריות שעומדת מאחוריו.

אני יודע שזה נשמע קצת לא הגיוני, הרי כל אחד היה רוצה שיהיו לו מיליונים, אבל תאמינו לי שהדבר יכול להיות מאד מאד מתסכל אם אתם לא יודעים איך לעבוד עם כסף.

רוב העשירים הגדולים הצליחו לשמור על הכסף הגדול שיש להם ביד מכיוון שהם פשוט יודעים איך להוציא אותו בצורה נכונה כדי שהוא יגדיל את עצמו. למעשה כדי להרוויח כסף, יש להם אנשים שעובדים בשבילם וממנפים את הזמן שלהם כדי שהם יוכלו להשקיעו אותו בדברים הגדולים יותר, כמו סגירת עסקאות וכו'…

אם כך, אנחנו יכולים להבין ולשאול את עצמנו, האם אנחנו יכולים להכיל סכומים גדולים של כסף ויותר חשוב, האם אנחנו יכולים להגדיל את הכסף שקיבלנו? לאחר שעניתם על השאלה הזאת, תשאלו את עצמכם, מה נדרש כדי שתוכלו להגדיל את ההכנסה הנוכחית שלכם ומה חסר לכם מבחינת הידע כדי לעבור שלב, להרוויח כסף ולחיות ברמה שאתם רוצים.

קטגוריות: טיפים לעשות כסף | 4 תגובות »

מה אתם אומרים...

4 תגובות ל “אתם באמת מוכנים להרוויח כסף באינטרנט?”

 1. אתר טוב, כל הכבוד על ההשקעה.
  אני מסכים שאחד הדברים החשובים בלעשות כסף הוא לדעת כיצד לעבוד עם הכסף ולמנף אותו. ואף למנף כוח אדם נוסף.

  בהצלחה
  ויישר כח

  יוסי נפקר

  יוסי נפקר על 03 מרץ 2010 בשעה: 18:52 #

 2. תודה רבה יוסי,
  אני שמח לדעת שאתה מסכים איתי ( :

  admin על 03 מרץ 2010 בשעה: 20:22 #

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !