המטרה היא להרוויח כסף באינטרנט ולא להפסיד

14 בינואר, 2010

להרוויח כסף באינטרנט ולא להפסידלהרוויח כסף באינטרנט

זאת המטרה הגדולה, להרוויח כסף באינטרנט וכמובן לא להפסיד…

הרבה פעמים כשמסתכלים על הדרך שאנשי העסקים הגדולים בעולם עובדים איתה, רואים שהדפוס חוזר על עצמו. בד"כ לפני כל השקעה או הוצאה כספית הם יחקרו, המחקר הזה מוביל אותם לצפייה עתידית של האם העסקה היא רווחית לטווח הארוך או לא. אותם אנשי עסקים המובילים יכולים כבר "להריח" אם לעסקה הזאת יש פוטנציאל עתידי, גם אם הדברים נראים לכאורה "מושלמים" להשלים את העסקה במקום.

מה שאנחנו יכולים ללמוד מזה, זה שלפני כל הוצאה כספית גדולה אנחנו צריכים באמת להבין את השוק הכללי וכמובן להבין את הכלים שמאפשרים לנו לתת צפי עתידי על העסקה ולראות שהיא במאת משתלמת. השאלה היא, מה רוב האנשים עושים ברגע שהם רוצים להשקיע כסף? בד"כ הם יפנו ליועץ השקעות וממש לא יעסיקו את עצמם בדברים שהם לא מבינים בהם. חשוב לי מאד לציין שהדרך הזאת מקטינה באחוזים לא נורמאלים את הפוטנציאל האמיתי שלכם להרוויח כסף, מכיוון שכשהדברים שאתם משקיעים בהם נובעים מתוך הבנה של ידע פיננסי, אתם נמצאים בשליטה אמיתית. תחשבו על זה, אם אותם יועצים פיננסים היו יודעים להשקיע כל כך טוב, מדוע הם אינם עשירים? התשובה היא , מכיוון שהם לא רואים את הדברים מתוך מקום של מינוף, שזהו הדבר שדיברנו עליו בפוסט הקודם.

המשקיעים החכמים, או אותם משקיעים שיודעים איך לעשות כסף ושולטים בו. רובנו מפחדים מכסף, זאת פשוט עובדה, אחרת לא היינו רואים את כל אותם המיליונרים שזוכים בלוטו מאבדים את כספם לאחר כמה שנים. היופי הוא שכדי למנף את עצמנו אנחנו לא צריכים כל כך הרבה כסף, אנחנו יכולים להרוויח כסף מהבית היום באמצעות האינטרנט מבלי להשקיע יותר מידי. כשמדברים על "להרוויח כסף באינטרנט", בד"כ מדברים על גרושים קטנים כשמסתכלים על כלל המרוויחים, לעומת זאת ישנו אחוז קטן שעושה הרבה מאד כסף! ההבדל ביין שתי הקבוצות הוא , שקבוצה אחת חסרת ידע ופועלת על אוטומט (מילוי סקרים, לחיצה על פרסומות וכו'…) וקבוצה אחרת פועלת מתוך מקום של ידע (אתר אישי, הרחבת תנועת מבקרים, קונברציה של לקוחות..).

אתם בוודאי תשאלו "איך לעשות כסף מהאינטרנט בפועל"… אז התשובה שלי אליכם היא, תתחילו ללמוד ותיישמו כמה שיותר את מה שאתם לומדים. אל תתנו לעצמכם ללכת אחורה או לעצור מכיוון שאתם לא מרוויחים בהתחלה, זה הרבה יותר עדיף מללחוץ על פרסומות תאמינו לי (מנסיון…). היופי הוא, לראות שעשיתם את השקל הראשון כשהלכתם מתוך ידע והבנה ולא מתוך בורות שבמקרה הצלחתם להרוויח. בתחילת דרכי בכיוון של להרוויח כסף באינטרנט, התחלתי עם סקירה כוללת של כל מה שקיים בתחום הזה, אתם בטח מבינים שאף פעם לא הגעתי לקצה הסקירה, מכיוון שזה פשוט בלתי אפשרי, יש אין סוף דרכים לעשות כסף באינטרנט ורק חלק קטן מאד יעיל באמת- תזכרו את זה!

אסכם ואגיד שכל אחד יכול, השאלה היא כמה אתם מוכנים להקריב מהזמן והכסף שלכם. אם אתם באמת רוצים ליצור שינוי, אתם תהיה חייבים "להשקיע כסף כדי להרוויח כסף".

קטגוריות: להרוויח כסף | 2 תגובות »

מה אתם אומרים...

2 תגובות ל “המטרה היא להרוויח כסף באינטרנט ולא להפסיד”

  1. אני מסכים איתך, בשלב הזה אתה צריך ללמוד כמה שיותר כדי גם לחסוך לעצמך זמן יקר…
    דבר איתי אם אתה צריך המלצות של איך להתחיל בחינם כמו שצריך.
    בהצלחה

    admin על 12 פבר 2010 בשעה: 17:12 #

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !