הנה דרך לעשות כסף באינטרנט באמצעות מאמרים…

5 ביוני, 2010

לעשות כסף באינטרנט באמצעות מאמרים:

מאמרים לעשות כסףשימו לב! האסטרטגיה שאני אראה לכם היום היא אסטרטגיה שעובדת (בדקתי) ובאמצעותה תוכלו בהחלט לעשות כסף, אם תהיו מוכנים להשקיע טיפה מזמנכם היקר.

האסטרטגיה נוגעת בכמה שלבים:

1. הצטרפות לחברת תוכניות שותפים (wesell, clickon,payperlead) , כל החברות שציינתי הן ישראליות.

2. מציאת מוצרים לשיווק בתוך חברת השותפים.

3. כתיבת מאמרים עם קישור ישיר לדף המכירה של המוצר שאתם מקדמים.

אני יודע שזה יכול להישמע קצת מסובך, למעשה זה ממש פשוט, מה שכן היום רוב החברות הללו לא מאפשרות להכניס לינקים ישירים כמו שציינתי, לכן אנחנו צריכים למצוא דרך לעקוף אותם בצורה אלגנטית… מה שאנחנו נעשה זה נכנס לאתר הזה שמאפשר לנו לכווץ את הלינק הארוך שאנחנו מקבלים מחברת השותפים, כך אנחנו לא נותנים סיבה לרובוט של האתר לזרוק אותנו או לא לאשר את המאמרים שלנו.

האם אתם מבינים לאן זה חותר? בואו ניכנס קצת למספרים שזה יהיה קצת יותר ברור. נגיד שהמוצר שהחלטתי לקדם קשור לקורס אינטרנטי שמלמד אנגלית, כדי שאני ארוויח כסף אני צריך בסה"כ שבן אדם חיצוני יכניס את הפרטים האישיים שלו ואת המייל. פעולה זו מעניקה לי 15 שקלים לכיס. כעת אני פותח חשבון באתר מאמרים ומתחיל לכתוב מאמרים על הנושא של למידה של אנגלית דרך האינטרנט, שימו לב! אני לא מפרסם את המוצר, אני נותן ערך לאנשים שמעוניינים לקבל ידע והבנה, מה שכן, אני שותל שלוש פעמים את הלינק שותפים שלי בתוך המאמר, בהתחלה, באמצע ובסוף.

כמובן שבהגדרת המאמר עצמו אני בוחר את הקטגוריה הרלוונטית ביותר למוצר שלי ואת מילות המפתח שמאפיינות בצורה הטובה ביותר את המוצר. למשל: קטגוריה של "לימוד עצמי" ומילות מפתח של "לימוד אנגלית", "למד אנגלית", קורס אנגלית" וכו'…

זהו זה, כעת אחרי שהוצאתם משהו כמו 30 מאמרים כמות החשיפה שלהם תהייה גבוהה ותוכלו להרוויח כסף בכל פעם שמישהו יכנס למאמר שלכם, ילחץ על הלינק שלכם ויכניס את הפרטים שלו, תיהנו.

קטגוריות: טיפים לעשות כסף | אין תגובות »

מה אתם אומרים...

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !