כדי לעשות כסף באינטרנט צריך לצאת מהמסגרת

27 באפריל, 2010

כדי לעשות כסף באינטרנט צריך לצאת מהמסגרת

לעשות כסף מהרלמה אני מתכוון כשאני אומר "כדי לעשות כסף באינטרנט צריך לצאת מהמסגרת", הרעיון הוא שרוב האנשים שלא מרוויחים כסף נמצאים במקום שהם נמצאים (בלי יותר מידי…), לעומת האנשים שמרוויחים הרבה כסף.

מה ההבדל ביניהם? האם ההבדל הוא חומרי? לפי דעתי התשובה היא, שרובנו פשוט לא יוצאים מהקופסא של המחשבה שלנו לגבי כסף. ברור לנו שאנחנו לא מבינים מספיק כסף מכיוון שאף פעם לא לימדו אותנו בבית ובבית הספר איך להתמודד עם הדבר הזה.

כל הסיטואציה של חוסר ההשכלה שלנו בתחום הזה מובילה אותנו לפחד, לחשוש ולהיות כל הזמן בלחץ, למה? מכיוון שאנחנו בטבע שלנו נועדנו לפחד ממה שאנחנו לא מכירים מספיק טוב.

אני חוזר על השאלה הגדולה, "מה ההבדל?", ההבדל הוא שמלבד עניין ההשכלה, אנחנו צריכים לסגל משמעת של למידה ויישום, משמעת של מוטיבציה ואמונה ומשמעת של יעדים וכיבושם.

רוב האנשים שאני מכיר נמצאים במקום של פחד ואפילו הכחשה בכל הנוגע לכסף, זה כאילו שהם מדחיקים אותו מהראש שלהם כדי שהם יוכלו לתת לעצמם נחת רוח ורוגע, זה לא צריך להיות ככה!

אנחנו צריכים להבין שהעשירים לרוב הם לא עשירים בגלל שהם אנשים רעים או מושחתים, זאת המחשבה שאנחנו סיגלנו לעצמנו כדי שנוכל לתת לעצמנו את התשובה ל"למה אנחנו לא עשירים גם".

העשירים (לטווח הארוך), הם אנשים שמבינים כסף ויודעים איך למנף בצורה נכונה את הזמן שלהם ואת הנכסים שלהם. תשאלו "איך יוצרים נכסים אם אין מאיפה?", הנכס היקר ביותר שלכם הוא המוח שלכם, אתם צריכים קודם כל לקבל מפה ביד כדי להגיע ליעד , נכון? בדיוק באותה דרך אתם תוכלו למצוא את דרככם לאחר שהבנתם לאן אתם צריכים ללכת.

לעשות כסף זה דרך חיים, אין בזה שום בושה וההפך הוא הנכון. הכסף נותן לנו המון חמצן ונחת בחיי היום יום שלנו, אם נוריד מעצמנו את הלחץ של הבנקים וכל החובות מסביב.

אין באמת הבדל במבנה של האדם, בין אדם עשיר לעני, ההבדל הוא רק בראש. תראו את טראמפ המפורסם, אותו אדם הפסיד את כל הונו ולאחר שלוש שנים החזיר אותו ויצרה מכך שילש אותו! הוא קוסם אתם יכולים להגיד, אבל אני יגיד שלא, הוא מבין ויודע כסף, יש לא השכלה פיננסית גבוהה מאד שהוא פיתח עם השנים- אם הוא יכול גם אתם יכולים.

לסיכום, אם תוכלו לצאת מהקופסא של החינוך שלנו, תוכלו לראות את המציאות האמיתית של איפה אתם עומדים מבחינת ההבנה של הכסף שלכם ואיפה אתם באמת רוצים להיות בעתיד שלכם.

לעשות כסף=השכלה פיננסית

המון בהצלחה ( :

שרון

קטגוריות: טיפים לעשות כסף | 1 תגובה »

מה אתם אומרים...

תגובה אחת ל “כדי לעשות כסף באינטרנט צריך לצאת מהמסגרת”

  1. הוכח שאין קשר ישיר בין רמת השכלה לבין עשיית כסף.
    רבים מעשירי העולם לא היו משכילים במובן המקובל של המילה.
    הנרי פורד לא סיים תיכון.

    לעשות כסף על 26 מאי 2010 בשעה: 0:05 #

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !