להרוויח כסף באינטרנט עם עבודה הגונה

28 באפריל, 2011

להרוויח כסף באינטרנט עם עבודה הגונה

להרוויח כסף באינטרנט

בואו נסיר בצורה אלגנטית את התווית של כסף קל באינטרנט ונבין אחת ולתמיד שכדי להרוויח כסף צריך לדעת לעבוד ולהשקיע כמו שצריך, זה ממש לא דבר שמגיע בקלות. בפוסט הזה אני אדבר איתכם על האופציות שעומדות לפניכם אם אתם ממש עכשיו מתחילים ורוצים לקפוץ למים אבל לא יודעים בדיוק באיזו מקפצה לקפוץ וכמה עמוקים הם המים, נהייתי ממש מטאפורי בזמן האחרון (: בכל אופן, תבינו דבר בסיסי חשוב מאד לפני שאנחנו מתחילים, אם אין לכם במינימום שעתיים ביום לעבוד על בניית העסק שלכם באינטרנט אין לכם בכלל למה לגשת לתחום הזה, כי זה ממש לא דבר שאתם עושים בתור תחביב אלא ממש מקצוע שכן, אתם יכולים לפתח אותו מהצד אך ממש לא להזניח אותו.

אז בואו נתחיל, דבר ראשון אתם חייבים שיהיה לכם אתר. למה אתר? מכיוון שאתר זה בעצם הפרצוף העסקי שאתם מעוניינים לחשוף לעולם. אם אתם לא יודעים בכלל איזה פרצוף עסקי אתם רוצים להציג אין שום בעיה, אתם תמיד יכולים לעבוד בפורמט של תוכניות שותפים ששם אתם לא צריכים בכלל שיהיה לכם מוצר משלכם. נחזור לאתר, האתר צריך להיבנות עם דומיין מקצועי, זאת אומרת כתובת אתר שרכשתם בכסף. העלות של אתר אמריקאי היא בערך 9 דולר לשנה והעלות של אתר בארץ עם סיומת CO.IL היא 80 שקלים בשנה. זוהי הוצאה בהחלט משתלמת מכיוון שבעתיד תמיד תוכלו למכור את האתר שלכם מכיוון שהוא ממש רכוש שלכם באינטרנט, אני אוהב לקרוא לזה "נדלן ברשת". כדי למצוא מקום טוב לרכוש בו את האתר שלכם פשוט תרשמו בגוגל "קניית דומיין" ויש תגיע לאתרים המובילים שם בחוץ.

לאחר שיש לכם את שם הדומיין אתם צריכים לאחסן אותו בשרתים. העלות של שרתים לרוב היא עלות חודשית שיכולה לנוע מ-9 דולר ועד ל20 דולר בחודש. העלות הזאת מאפשרת לכם לאחסן את האתר שלכם בשרתים, מה שמאפשר לכם להעלות את האתר לאוויר. אז איך מעלים אתר לאוויר ועם איזה מערכת? התשובה לשאלה הזאת היא ללא ספק "וורדפרס", וורדפרס זאת מערכת קוד פתוח שמהווה לוח בקרה לאתר שלכם ודרכה אפשר בעצם להעלות תכנים, עיצוב ולמעשה את כל המבנה של האתר שלכם. ההתקנה היא טיפה מורכבת אבל אין לי שום ספק שתסתדרו עם המדריך שנמצא באתר שלהם.

איך אני יכול להרוויח כסף מהאתר?

להרוויח כסף באינטרנט

אחרי שהבנו שצריך אתר כדי להתקדם זה הזמן לקחת אתכם שלב אחד קדימה. כדי להרוויח כסף אתם צריכים נישה, מה זה אומר "נישה"? זה אומר שוק שאם פונים אליו ומדברים אליו דרך האתר שלכם. את זה אתם יכולים לעשות ע"י כתיבה של פוסטים בתוך האתר שלכם ופרסום חומרים רלוונטים. לדוגמא: אם אני פונה לכיוון הנישה של הגולף, אז אני כותב מאמרים יעילים לגבי איזה בגדים לובשים לאימון גולף, מהם הסוגים של הכדורים ומה היתרון של כל כדור וכו'… אני מאמין שהבנתם את הרעיון, פשוט לתת ערך לנישה כדי שהנישה תעריך אותנו . השלב הבא מכוון אותנו לקראת ההמלצה, שימו לב שהשתמשתי במילה "המלצה" וממש לא "מכירה", זאת מכיוון שאנחנו ממליצים לאחר שנתנו ערך ולא רוצים למכור. הדרך הזאת הרבה יותר יעילה מכיוון שהיא גורמת לצד השני להרגיש הרבה יותר בנוח עם הקניה של המוצר. תנסו לחשוב על עצמכם, האם אתם אוהבים שמוכרים לכם כאשר אתם נכנסים לחנות ועוד לפני שהסתכלתם על הדברים, מישהו ישר קופץ עליכם ומנסה "לדחוף" לכם מוצרים? אני לא חושב.

אחרי הערך אפשר להרוויח כסף

אז כמו שאתם מבינים אפשר להרוויח כסף עם קצת מחשבה מאחורה, אנחנו שולחים ידע שנוגע בנישה והנישה מגיבה אלינו בחזרה ע"י תגובות ומסרים. מה זה מזכיר לכם? האם שמעתי את המילה "מערכת יחסים?", אז בהחלט. אנחנו מגיעים לשלב הגבוהה ביותר של הלקוח כשהוא נמצא איתנו לסוג של מערכת יחסים (לא כזאת…) כאשר הוא פונה לכל המלצה שאנחנו ממליצים ורוכש כל מוצר עם הקריצה שלנו. בדיוק כמו שחבר טוב ממליץ לנו לראות סרט טוב, בדיוק כך. כדי להגיע לדרגה הזאת אנחנו צריכים באופן קבוע לשלוח ערך לנישה שלנו ולתת לה כמה שיותר שאלות פתוחות בסוף כל פוסט כדי לקבל פידבק ולתת חזרה, ליצור דיון, מכיוון שדיון הוא למעשה התחלה של מערכת יחסים.

לסיכום, אין תירוצים, אתם עכשיו יודעים מה אתם צריכים לעשות כדי להרוויח כסף. נכון, חסר לכם הידע הטכני של איך עושים את הדברים , אבל אתם מבינים רעיונית ועכשיו נישאר לכם לבצע רק פעולה. בחלק העליון מצד שמאל יש לכם תיבה ובה תוכלו לקבל קורס חינם אשר יסביר לכם מהשלב הראשון איך בונים את כל מה שדיברתי עליו בפוסט הזה כדי להתחיל להרוויח כסף כמה שיותר מהר, קדימה להרשמה זה הזמן להתחיל להבין אך הכל עובד. בהצלחה!

קטגוריות: להרוויח כסף | אין תגובות »

מה אתם אומרים...

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !