להרוויח כסף באינטרנט- תיהיה שונה ותצליח

18 בינואר, 2010

להרוויח כסף באינטרנט- תיהיה שונה ותצליח

שלום חברים, היום אני רוצה לדבר איתכם על אחד הנושאים החשובים ביותר בכל הנושא של להרוויח כסף באינטרנט…

כמו שאתם בוודאי יודעים, לא כולם מצליחים שם וניתן לראות בבירור שהנושא הזה גדל מיום ליום מבחינת קהל היעד שלו. ישנם הרבה מאד אנשים שרוצים לייצר כסף מהבית ולא עושים את הדברים כמו שצריך, בד"כ אחרי חודש חודשיים הם מתייאשים ועוזבים את הכל. אחת הבעיות הגדולות, זה שאין לאותם אנשים שמחפשים את המקור האמין והטוב לשאוב ממנו ידע והתוצאה היא, שהם מוצאים עוד אחד מה"מומחים" שאומרים להם, תשלמו פעם אחת רק 45 דולר ותדעו בדיוק איך להיות עשירים באמצעות האינטרנט.. יצא לכם לראות/לרכוש מוצר כזה? מה שקורה לאחר מכן, אותם אנשים עוברים את הקורס המבטיח ופשוט לא מצליחים מכיוון שהם קיבלו רק חלק מהמשוואה הגדולה של לייצר כסף מהבית.

במה אני מתכוון "תהיה שונה ותצליח", לאחר שאתה כבר יודע את הידע הבסיסי שאתה צריך לדעת לגבי האינטרנט, אתה יכול להרשות לעצמך לעשות את הדברים שונה ולהיות יצירתי. למה אני מתכוון ביצירתי? הכוונה היא, שתנסו לחשוב מחוץ למסגרת, תראו מה המתחרים שלכם עושים כדי להרוויח כסף ופשוט תלמדו אותם. לאחר מכן, תראו מה אתם יכולים להוציא ללקוחות שלכם שהם לא מציעים ותוכלו פשוט לבלוט בנישה שאתם בוחרים. הרעיון הוא פשוט מאד, ככל שיש לכם יותר ידע על הנישה שבחרתם לעבוד איתה, כך יהיה לכם יותר קל למצוא את אותן הנק' לפרצה של דבר שונה ומיוחד. איך להרוויח כסף, זה הדבר האחרון במשוואה ותאמינו או לא, זה הדבר השולי ביותר מבחינת ההתייחסות שאתם צריכים לתת. למה? מכיוון שברגע שאתם תעמדו בקריטריונים של:

1.תנועה- כמות של מעל ל-200 איש שנכנסים אליכם ביום לאתר שלכם.

2.אינפורמציה- המידע שהאתר שלכם מכיל לקהל השוק שבחרתם.

3.המרה- ביצוע הפעולות שאתם תכוונו את הלקוחות שלכם באתר.

הכסף פשוט יגיע בצורה טבעית והכי חשוב -אוטומטית.

האם יש לכם אתר כזה? אם לא, אז בהחלט הגיע הזמן שתקימו לכם אתר שקשור לנישה שמעניינת אתכם ופשוט תתחילו לכתוב באתר דברים שמעניינים ונותנים ערך לקורא, כדי שבהמשך הוא ימשיך לקרוא כתבות נוספות שלכם ויחשף לפרסומות או כל נקיטת פעולה שאתם רוצים. כדי להתחיל להקים בלוג מקצועי, שזה בעצם אתר אקטיבי, עם דומיין (שם אתר) משלכם, אתם פשוט יכולים לרכוש דומיין ומקום בחברת אחסון. אני ממליץ מאד לקנות דומיין בGODADDY, מכיוון שהם הזולים ביותר בחוץ ויש להם שירות לקוחות של 24 שעות. לחברת אחסון טובה, הייתי ממליץ על HOSTGATOR, הם פשוט מצוינים ובנוסף הם זולים יחסית ובהחלט שווים את ההשקעה מבחינת יציבות השרתים שלהם והתמיכה אונליין.

אם אתם רוצים לשאול אותי שאלות לגבי איך להרוויח כסף באינטרנט, או איך יוצרים בלוג כזה , אתם מוזמנים ליצור איתי קשר במייל שנמצא ב"אודות".

קטגוריות: להרוויח כסף | 1 תגובה »

מה אתם אומרים...

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !