להרוויח כסף דרך עבודה של שעתיים ביום

19 בדצמבר, 2010

להרוויח כסף דרך עבודה של שעתיים ביום


להרוויח כסף מהריכול מאד להיות שזה ישמע לך פשוט לא הגיוני, להרוויח כסף באינטרנט דרך עבודה של שעתיים בסך בכל? איך דבר כזה יכול להיות??? (: טוב אני פשוט אתחיל לדבר… אני רוצה לחבר אתכם לסיפור של מה שאני עברתי ולאחר מכן אתן לכם את כל הטיפים שיש כדי שתוכלו בפועל לעשות את כל הדברים.

אז ככה, בשלבים הראשונים כשנכנסתי לתחום האינטרנט עבדתי בחברה בתור שכיר , זה היה נראה לי מאד נחמד שאני מפתח לי משהו מהצד שיכול להכניס לי כמה מאות שקלים מהצד, אתם יודעים, זה עוד מסעדה פה, עוד חופשה קטנה שם, מה רע? בכל אופן, קניתי כמה קורסים באינטרנט שקשורים להקמת אתרים דרך מערכת של קוד פתוח בשם וורדפרס, מאד אהבתי את הרעיון מכיוון שהבנייה של האתר לא הייתה כרוכה בהבנת קוד HTML או כל שפת קוד אחרת כך שיכולתי לבנות אתר מבלי ידע מוקדם. בהמשך, אחרי שלמדתי כיצד לבנות אתר בצורה נכונה התחלתי ללמוד איך לשלב בתוך האתר פרסומות רלוונטיות לאתר שלי. לגבי הדוגמא הספציפית , זה היה אתר שמדבר על גולף (לא היה לי מושג בגולף..) שנתן לאנשים הסבר באופן כללי על כיצד לשחק נכון את המשחק. אץ כל המידע שאבתי מאתרים מתקדמים בעולם וניסחתי את הדברים במילים שלי בתוך האתר.

מסתבר שלהרוויח כסף באינטרנט זה לא דבר קל…

חשבתי בהתחלה שזה כמו לספור 123 כדי להרוויח כסף, לא הבנתי שמעבר להקמה של האתר צריך גם לקדם אותו ולאחר תסכולים לא קטנים החלטתי גם לרכוש מדריך לקידום אתרים כדי להתחיל לקדם את האתר היפה שלי. עם הזמן כשהמשכתי לכתוב פוסטים מעניינים על גולף והכנסתי פרסומות רלוונטיות של מדריכים מקצועיים ללימוד גולף וכמובן במקביל השקעתי בקידום של האתר, התחלתי לראות תוצאות! תנועה ממוקדת התחילה להיכנס לאתר שלי וכמובן לראות את האתר בתור מקור מידע נאמן לתחום הגולף, אם הזמן התחילות להיכנס גם מכירות מהאתר ובסוף החודש השלישי להקמת האתר קיבלתי צ'ק הביתה על סך 200 דולר, אני יודע, לא כל כך הרבה אבל משהו בהחלט- אני הייתי מאושר!

אני רוצה לעצור כאן ולהגיד לכם חד וחלק, יש הרבה כסף באינטרנט ואתם צריכים פשוט להבין איך הדברים עובדים כדי להתחיל להרוויח אותו כמו שצריך. השלב הראשוני הוא הברור ביותר, אתם צריכים להחליט שאתם הולכים על זה ומה שזה אומר , שאתם צריכים להשקיע שעתיים ביום על למידה ויישום של הדברים שאתם לומדים. בהתחלה אתם צריכים להעשיר את הידע שלכם בהקמה של אתרים. מה שזה אומר, שאתם צריכים לדעת איך לרכוש דומיין (שם של אתר) ואיך לרכוש שרת (איחסון של האתר), לאחר מכן אתם צריכים להבין איך מחברים את שניהם ביחד ולמערכת קוד פתוח כמו וורדפרס. אני יודע שזה נשמע טיפה מסובך, אך זה ממש לא , אתם פשוט צריכים לרכוש מדריך זול באינטרנט שיראה לכם איך עושים את זה.

אז איך מתחילים להרוויח כסף פה?

אחרי שהקמתם אתר שכמובן ממוקד על נישה שמעניינת אתכם, אתם צריכים להתחיל להכניס תוכן בתוכו על בסיס יומי- פוסט ביום. ע"י הפעולה הזאת אתם תגרמו לגוגל ליחס לאתר שלכם חשיבות. השלב הבא יהיה להכניס פרסומות רלוונטיות ע"י חיפוש של אתרים מקצועיים בנישה שלכם וחיבור לתוכניות שותפים שמאפשרות לכם לקבל עמלה על כל מכירה או פעולה מבוקשת של בעל המוצר. ברגע שיש לכם את שני הדברים האלה, אתם מוכנים להכניס תנועה לאתר וכמובן לייצר מכירות. את התנועה את יכולים להכניס מאלף ואחת מקומות : התנועה האורגנית (גוגל), פייסבוק, יוטיוב, כתיבת מאמרים, כתיבת תגובות בפורומים ועוד- רק תבחרו.

לסיכום, מילת המפתח הגדולה ביותר שתעזור לכם באמת להרוויח כסף באינטרנט זה "עקביות" אם אתם תמשיכו קדימה כל הזמן, אתם תצליחו. צריך הרבה מאד סבלנות בתחום הזה , אבל היופי הגדול זה שזה משתלם בגדול כשמגיע הזמן הנכון ותוכלו לייצר הכנסה פאסיבית בצורה הנוחה ביותר שיש – מהבית ( :

אשמח לשמוע מכם וכמובן להחזיר תשובה…

קטגוריות: להרוויח כסף | אין תגובות »

מה אתם אומרים...

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !