להרוויח כסף באינטרנט דרך פרסום ממומן (PPC)

7 ביוני, 2010

להרוויח כסף באינטרנט דרך פרסום ממומן

להרוויח כסף פרסום ממומןהיום אנחנו נמצאים בעידן חדש שבו ניתן למדוד את כל הנתונים האפשריים כדי לראות מה עובד ומה לא עובד בעסק שלנו. היום אנחנו יכולים להרוויח כסף דרך האינטרנט ולראות בדיוק מה עשינו שגרם לכסף להיכנס.

אני רוצה לדבר איתכם היום על שיטה ספציפית שנקראת PPC , שזהו קיצור של המשפט Pay Per Click , מה זה אומר? זה אומר שאני יכול לפרסם מודעה שמכוונת לאתר וברגע שמישהו לחץ על המודעה הזאת והגיע לאתר שלי, אני אצטרך לשלם סכום ידוע מראש פר קליק. זוהי שיטה ש-Google עובדת איתה גם, אני בטוח שלא פעם אחת יצא לכם לחפש איזושהי מילת מפתח וראיתם מודעות נוספות בצד שמאל, אלו הן ההודעות הממומנות.

אז למה אנחנו צריכים בכלל הודעות PPC?

ישנם כמה יתרונות גדולים מאד לפרסום הממומן:

1. אנחנו שולטים בתקציב שלנו בצורה מלאה, אנחנו קובעים כמה כסף אנחנו מקציבים לכל קמפיין פרסום וכמה אנחנו נשלם על כל קליק.

2. אנחנו מקבלים חשיפה באיכות הגבוהה ביותר, מכיוון שאדם נחשף למודעה שלכם רק לאחר שהוא הקיש את מילת המפתח הרצויה לו (מילת מפתח שקשורה לעסק שלכם).

3. אנחנו יכולים למדוד כל צעד וצעד ולהעריך מחדש כל פעם מה עובד ומה לא.

4. אנחנו יכולים להשתמש בכלים שיתנו לנו אינפורמציה מלאה על סוג המשתמשים שנכנסים לאתר שלנו ועל אופי השימוש בו : זמן שהם היו באתר, מאיזה מקום הם הגיעו, לכמה דפים הם נכנסו, האם הם ביצעו את הפעולה שרצינו ועוד.

אז כמו שאתם רואים, להרוויח כסף זה לדעת את כל הפרטים על העסק שלכם, מה עובד וצריך לקדם ומה צריך להניח בצד ולעזוב.

סוג הפרסום הזה דורש הבנה עמוקה מכיוון שאם אתם לא יודעים מה אתם עושים אתם יכולים למצוא את עצמכם מוצאים הרבה מאד כסף מבלי לראות הכנסות, לכן אני ממליץ לכם ללמוד כמה שאתם יכולים לפני שאתם מקימים את הקמפיין הראשון שלכם בגוגל אדוורדס – הפרסום הממומן של גוגל.

בשלב הזה אני רוצה להמליץ לכם על ספר מאד מכובד בתחום הזה בארץ שנותן לכם את כל הידע שאתם צריכים כדי להתחיל ולייצר הכנסה דרך הפרסום הממומן. י' קורן, בחור מוכשר שעוסק בתחום כמה שנים טובות כתב ספר אינטרנטי שמראה לכם צעד אחרי צעד כיצד להקים קמפיין מצליח בגוגל אדוורדס וכיצד תוכלו למנוע מעצמכם לבזבז כסף לשווא. י' קורן נוגע בכל רזי המחקר והמדידה , כך שאתם יכולים לקרוא ולפעול ישר אחרי כל פרק קריאה- מומלץ.

אם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם בצורה מקצועית אתם פשוט חייבים לבוא מתוך ידע והבנה, רק כך תוכלו לראות את התוצאות שלהן אתם מייחלים.

אתם יכולים לרכוש את הספר מכאן.

לסיכום, כעת יש לכם הבנה על אחד הכלים החזקים ביותר באינטרנט לשיווק ופרסום. אין כמעט חברות בעולם שמעריכות את עצמן ולא נמצאות בפרסום הממומן של גוגל. הן נמצאות שם מכיוון שהן יודעות את הפוטנציאל להרוויח כסף מהחשיפה לאותה תנועה ממוקדת.

קטגוריות: להרוויח כסף | אין תגובות »

מה אתם אומרים...

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !