להרוויח כסף באינטרנט דרך תוכניות שותפים

7 ביולי, 2010

להרוויח כסף באינטרנט

להרוויח כסףכדי להרוויח כסף דרך תוכניות שותפים אנחנו צריכים לדעת קודם מה זה אומר תוכניות שותפים ואיך אנחנו יכולים לעשות כסף מזה בפועל.

אז דבר ראשון וחשוב ביותר שצריך להבין פה, שזהו לא דבר קל ובהחלט נדרש מכם לדעת איך לשווק נכון באינטרנט ואיך אתם יכולים לפנות ללקוחות שלכם. באופן כללי, כשמדברים על תוכניות שותפים מתכוונים לשלושה גורמים:

1. בעל מוצר כלשהו

2. מערכת מקשרת (בדרך כלל)

3. המשווק עצמו

המטרה פה היא לחסוך עלויות פרסום מצד בעל המוצר ולתת עמלה פר תוצאה למשווק של המוצר. המערכת המקשרת היא מערכת שלוקחת עמלות מבעל המוצר ע"י חיבור למשווקים פוטנציאלים ומכירות. כדי שנוכל להבין קצת יותר טוב איך הדברים הולכים ניקח דוגמא פשוטה: יוסי הוא הבעלים של ספר אלקטרוני שמלמד על איך לאלף כלבים בצורה האפקטיבית ביותר בתוך חודש אחד בלבד. יוסי לא רוצה להשקיע עלויות בפרסום של המוצר ומעדיף לתת עמלות למשווקים על כל מכירה שיבצעו בשבילו ולכן פונה לחברת קישור של תוכניות שותפים שיוצרת לו תוכנית משלו ומקשרת ביין ההצעה שלו- 50% עמלה על כל מכירה של הספר, לביין המשווקים.

בשלב הבא, המשווקים שרואים לנכון לקבל את התוכנית עליהם, מודיעים על כך לחברת הקישור ומקבלים לינק מיוחד שתפקידו הוא "להודיע" למערכת הקישור על כל מכירה שהתבצעה על ידיו של המשווק. כך גם המערכת וגם המשווק יודעים בדיוק היכן הם עומדים מבחינת העמלות והמכירות.

אני מקווה שהדוגמא הזאת הייתה ברורה… בכל אופן, הדרך הטובה ביותר להרוויח כסף דרך תוכניות שותפים, זה לנהל אתרי נישה שקשורים בצורה זו או אחרת למוצרי שניתן לשווק וע"י השיוך המתאים של הלקוח למוצר ליצור סיכוי גדול יותר של מכירה. אני יודע שזה נשמע מסובך, אתם בטח חושבים, "אין לי מושג בשפת תיכנות, איך אני יכול להקים אתר אינטרנט"? התשובה היא פשוטה, היום יש מערכות (בעברית) שמאפשרות לנו ליצור אתרים מקצועיים בעלויות מאד נמוכות בלי שום ידע מוקדם, כן כן, בלי שום ידע מוקדם בעיצוב ותיכנות.

המערכת המומלצת ביותר לפי דעתי היא Live City שמאפשרת לנו לקבל גם 30 יום נסיון בחינם כדי לראות איך המערכת עובדת וכיצד ניתן להקים אתרים מקצועיים בעזרתה.

אחרי שהקמנו אתר נישה, אנחנו צריכים לחשוב על הדרך הטובה ביותר לגעת בנישה בצורה שתגרום לה לסמוך על ההמלצות שלנו בקניית מוצרים. זאת אנחנו עושים דרך הקניית מידע יעיל ואפקטיבי לנישה שלנו, שכולל עצות , טיפים, עזרה ופתירת בעיות שנוגעות בלקוחות שלנו. כך נוכל לגרום ללקוחות שלנו להבין שאנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים ושיש לסמוך על ההמלצות שלנו בנוגע למוצרים או כל דבר אחר.

מנסיוני האישי, זאת הדרך האפקטיבית ביותר לייצר הכנסה פאסיבית דרך האינטרנט , מכיוון שאתר זה לא מפסיק לעבוד גם כשאנחנו ישנים. האתר שלנו יהיה מלא במידע יעיל ושימושי לנישה שבחרנו ובאיזורים רלוונטים נוכל להכניס את הלינקים שקיבלנו מחברת הקישור ישר לתוך הטקסט וכך הדבר נראה טיבעי וידידותי ביותר, מה ששומר עליכם אמינים בעיני הלקוחות.

להרוויח כסף באמצעות תוכניות שותפים זאת דרך מאד אפקטיבית, מכיוון שאנחנו אף פעם לא צריכים לפתח מוצר בעצמנו, למעשה כבר כולם עושים את העבודה בשבילנו והדבר היחידי שאנחנו צריכים לעשות זה פשוט להמליץ לאנשים הנכונים שסביר להניח יתעניינו במוצר.

מקווה שהדברים היו ברורים, חשוב לי לציין שזאת הדרך שבה אני מרוויח את כל כספי מהאתרים שלי בחו"ל.

תהנו!

קטגוריות: להרוויח כסף & לעשות כסף | 3 תגובות »

מה אתם אומרים...

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !