לעשות כסף באינטרנט

9 באפריל, 2010

10 טיפים- להרוויח כסף באינטרנט

בדיוק בפוסט הזה אתם תקבלו את הטיפים הטובים ביותר כדי שאתם תתחילו להרוויח כסף באינטרנט ברגל ימין ולא ברגל שמאל…

1) תבחרו דרך: כשמדברים על האינטרנט במונחים של כסף, קל מאד להתפזר להרבה מאד דברים והתוצאה היא בדרך כלל כישלון. בדיוק בגלל זה אני מציע לכם לבחור דרך אחת ולהתמיד בה, כמובן שבחירת הדרך צריכה להיות שקולה טוב טוב כדי שלא תחליטו לשנות אותה ותמשיכו לקפוץ ממקום למקום. טיפ טוב שאני יכול לתת לכם בנושא, פשוט תשאלו את עצמכם מה אתם אוהבים לעשות ומה נראה לכם כמו דבר שאתם יכולים לעבוד בו לטווח הארוך.

2) תקבעו יעדים: חשוב מאד לקבוע יעדים כדי שתוכלו להבין ולראות התקדמות בעסק שלכם. "כדי לעשות כסף צריך לטפס במדרגות היעדים", זהו משפט חכם מאד שמלווה אותי בדרכי הארוכה באינטרנט כבר שנים. קביעת היעדים נועדה לתת לנו דחיפה וכמובן גם מראה לנו את השלבים הברורים ליעד הנכסף (יהיה אשר יהיה).

3) תגדירו זמנים: הזמן, תאמינו או לא, הוא המצרך היקר ביותר שלכם, אתם יכולים להגיע בזמן מסוים לנקודה X לפי הפעילות שלכם ואתם יכולים להגיע גם לY, השאלה היא, האם הקצבתם זמן לכל פעילות או לא. הקצבת הזמן לכל פעילות, מאפשרת לנו להגיע יותר רחוק עם הזמן שלנו מבחינת יעדים- זה מוכח! כסף באינטרנט מגיע מניהול נכון של זמן.

4) תזיזו את כל הסחות הדעת: תשתדלו לנהל את המשרד שלכם במקום ללא הסחות דעת כמו: טלוויזיה, סלון, ליד הילדים, משרד ליד כביש וכו' ואתה תראו שהפרודוקציה שלכם הרבה יותר טובה, שלא נדבר על הכאב ראש הגדול שנחסך לכם כאן…

6) תלמדו ליעל את עצמכם: תשתדלו כמה שיותר להוריד את האגו שלכם לגבי הביצועים והעבודה, מכיוון שאם תעשו כך, תוכלו לראות את המציאות כפי שהיא ולא כמו שאתה מדמיינים שהיא ( : הכוונה היא שאתם יכולים ליעל את עצמכם ע"י התבוננות בונה בפעילות שלכם. דבר נוסף, תראו לאנשים בתחום שאתם מתעסקים איתו את הפרויקטים שאתם עושים ותקשיבו לדעותיהם, זה יכול לתת לכם הרבה מאד ידע על דרך העבודה שלכם והיכן ניתן להשתפר כדי להרוויח כסף בדיוק כמו שאתם רוצים.

7) תמנפו את הזמן כמה שיותר: ככל שתשתמשו ביותר כלים שמאפשרים לכם למנף את הזמן שלכם, כך תוכלו להתקדם מהר יותר בהגשמת היעדים שלכם, הגיוני לא? אני באופן אישי עובד עם פרילנסרים רבים ועם תוכנות שממנפות את הזמן שלי ללא הרף וזה פשוט משהו ששינה לי ב180 מעלות את העסק.

8) על תפסיקו ללמוד: אין יום שאני לא לומד דבר חדש, זה נראה לי מטופש להעביר יום בלי ללמוד דבר שיכול לקדם אותי בעוד צעד לכיוון ההגשמה שלי בעסק. שימו לב שאתם לומדים מהאנשים הנכונים ושאתם לא מבזבזים את זמנכם לשווא (כמו שאמרנו, זה מצרך יקר).

9) תלמדו מהמתחרים שלכם: שימו עיין על המתחרים שלכם ותוודאו שאתם יודעים בדיוק את היתרונות שלכם מולם וכמובן גם את החסרונות והיכן ניתן לשפר. זה טיפ שהרבה מאד אנשים מתעלמים ממנו, בעיקר עסקים קטנים.

10) תתנו ביקורת לעצמכם ופידבק חיובי: תדעו תמיד לתת לעצמכם ביקורת בונה וכמובן תדעו גם לתת לעצמכם טפיחה על השכם ברגע שאתם מסיימים את אחד היעדים שלכם וסימנתם ווי.

לסיכום, קיבלתם כאן טיפים חשובים שיכולים לעזור לכם מאד להרוויח כסף דרך האינטרנט בצורה של עסק מובנה ויציב, אני ממליץ לכם לקחת את הטיפים הללו ולתלות אותם במשרד כדי להזכיר לעצמכם תמיד היכן ניתן לשפר.

מקווה שאהבתם את הפוסט, אשמח לשמוע את דעתכם בתגובה…

שלכם,

שרון

 

8 תגובות ל “לעשות כסף באינטרנט”

  1. לא לא הגיוני אבל אפשרית לגמרי מניסיון 🙂

    יוסי ג'אנה על 27 יונ 2010 בשעה: 23:51 #

  2. פרסמת כאן באתר שיטות נפלאות, רבים ישמחו לקרוא.

    להרוויח באינטרנט על 08 יול 2010 בשעה: 21:18 #

Comments RSS

הוסף תגובה !