לעשות כסף באינטרנט מבלי לצאת מהבית? (הגיוני או לא?)

14 ביוני, 2010

לעשות כסף באינטרנט מבלי לצאת מהבית?

לעשות כסף באינטרנט

הרבה מאד אנשים חושבים שכדי לעשות כסף מהבית אנחנו צריכים להיות סופר גאונים עם השכלה מפה ועד הודעה חדשה- טעות גדולה מאד.

הרבה מאד אנשים מאמינים שאין דבר כזה סכום גדול של כסף מהאינטרנט שיכול להחליף את המשרה הנוכחית שלנו- שוב פעם טעות גדולה.

הפוסט הנוכחי הזה נוצר כדי לתת לכם הבנה טיפה יותר חכמה על כמה שהאינטרנט של היום מלא בפוטנציאל אין סופי של רווחים כלכליים. למעשה, אם אנחנו רוצים לדבר קצת במספרים, יש מעבר של 300 מיליארד דולר בשבוע בודד אחד באינטרנט ממקום למקום, מדהים לא?

אנחנו יכולים להבין מתוך זה שכסף יש, עכשיו איך אנחנו יכולים לקחת חלק ממנו, אפילו שמינית האחוז ? כדי שנוכל לקחת חלק מכל הסכום המטורף הזה ואילו הקטן ביותר, א

נחנו צריכים שיהיה לנו אתר אינטרנט מקצועי- מה זה??

אתר אינטרנט

מקצועי זה אומר שני דברים:

1. דומיין- השם של האתר לדוגמא: www.kesef-il.org

2. אחסון- חברה אשר מחזיקה שרת שבו אתם תאחסנו את כל הקבצים של האתר שלכם.

שני אלה הם הקריטריונים לאתר מקצועי. מבחינת עלויות, ישנם הבדלים אם אני קונה דומיין בארץ או בחו"ל ואותו הדבר לגבי האחסון של האתר.

אז, אם הבנו שאנחנו צריכים אתר אינטרנט, מה הלאה? וובכן השלב הבא זה לעשות מחקר ולראות אם יש פלח שוק שמעניין אותנו ויש בו כמות מסוימת של אנשים שמתעניינים בו. בשלב השני, נראה אם ישנם מוצרים בשוק לאותו קהל יעד כדי שנוכל לדעת בוודאות שאפשר לעשות כסף מכל הסיפור הזה.

שימו לב שאני לא מדבר בפוסט הזה על מחקר, מכיוון שנרשמו ספרים שלמים וקורסים על הנושא הזה. אבל מה שכן, אני אמליץ לכם על תוכנה שנקראת "מרקט סמוראי", זו תוכנה שהיא אמנם באנגלית (הגיע הזמן ללמוד…) אבל היא פשוטה מאד להבנה עם סרטוני הסבר מעמיקים דרך המחשב של אותם מדריכים- מומלץ ביותר.

דרך תוכנה זו תוכלו לעשות מחקר מעמיק עם כל מקום בעולם לפי חתכים וקריטריונים שונים. בנוסף, יש לתוכנה הזאת גרסת ניסיון כדי שתוכלו להבין איך היא עובדת והאם היא מתאימה לכם.

אני באופן אישי מנהל את כל האתרים שיש לי דרך התוכנה הזאת מכיוון שהיא ממנפת את הזמן שלי מבחינת מחקרים ומבחינת הבנה כללית של השוק.

תראו בעצמכם: כניסה לאתר של "מרקט סמוראי"

לסיכום אומר, אתר אינטרנט זה הדבר הכי חשוב והכי בסיס לכל אדם שרוצה לעשות כסף באינטרנט.

אל תוותרו לעצמכם ותגידו שאפשר להסתדר בלעדיו – כי פשוט אי אפשר ( :

קטגוריות: טיפים לעשות כסף | אין תגובות »

מה אתם אומרים...

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !