לעשות כסף באינטרנט ולהרגיש טוב עם זה

22 בינואר, 2010

לעשות כסף באינטרנט ולהרגיש טוב עם זה

להגיד לכם בכנות? אני חושב שרוב האנשים לא חושבים שאפשר לעשות כסף באינטרנט ולהרגיש טוב אם זה…

זה נראה כאילו חינכו אותנו לחשוב שיש משהו מאד מלוכלך בכסף, שאנחנו צריכים להיזהר ממנו. ישנם אפילו כאלו שיגידו, שאם אתה חושב הרבה על כסף, סביר מאד להניח שיש בך יצר רע לרמות אנשים. עכשיו אני רוצה לשאול אתכם שאלה, מה אתם חושבים על כסף? אתם רואים אותו בתור דבר טמא או אולי בתור אמצעי לחלומות שלכם? זה חשוב שתגדירו לעצמכם את זה בהתחלה, כדי שתדעו למה יש לכם או אין לכם אותו בחיים שלכם.

אני אומר לכם את זה מכיוון, שאני מבין את כוח המשיכה. כח המשיכה אומר שכל מה שאתם תחשבו ותרגישו ימשך אליכם, בדוגמא הזאת אנחנו מדברים על לעשות כסף ולהתבונן עליו מנק' מסוימת. אז תחשבו, אם אתם רואים כסף בתור דבר מלוכלך ולא אמין סביר להניח שהוא פשוט יתרחק ממכם, ולהבדיל אם תראו את הכסף בתור אנרגיה שיכולה להגשים את כל חלומותיכם, אתם פשוט תמשכו עוד ממנו. שימו לב שרוב הזמן אנחנו מפחדים מהכסף, בגלל שהוא גם מייצג סטאטוסים מסוימים בחברה שלנו, מי שיש לו כסף יכול פשוט לעשות יותר דברים שהוא בוחר מאשר אדם שאין לו, אך כל זה לא נותן לנו סיבה אמיתית לברוח ממנו, מכיוון שאנחנו פשוט לא יכולים בלעדיו.

חשוב לי להבהיר פה נקודה מאד משמעותית, כסף קל בד"כ יבוא מתוך המקום של נצרכות ושל קורבנות, הכוונה היא, האדם ממש נואש והוא מחפש כל מיני דרכים שיוציאו אתו מהבוץ שהוא נמצא בו, אך בפועל הדבר מוביל לתוצאה הפוכה. לכן אני כל הזמן אומר – אין דבר כזה כסף קל! יש כסף שאנחנו שולטים בו ויודעים בדיוק לאן הוא זז.

לסיכום אני רוצה להגיד, כדי לעשות כסף אתם צריכים לחזק את הרגשות שלכם כלפיו ולא לפחד ממנו, להבין שהוא אמצעי בלבד ולא איום, הוא דרך חיים שיכולה לשנות את המציאות שלכם- הכל בידיים שלכם.

קטגוריות: טיפים לעשות כסף | 1 תגובה »

מה אתם אומרים...

תגובה אחת ל “לעשות כסף באינטרנט ולהרגיש טוב עם זה”

  1. תודה על המאמר המחכים.

    באנרים על 26 ספט 2010 בשעה: 11:32 #

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !