לעשות כסף באינטרנט זאת בחירה?

8 בפברואר, 2010

אנילעשות כסף? רוצה לדבר איתכם היום על אחד הדברים שיותר עולים על הפרק כשמדברים על לעשות כסף באינטרנט.

אני מאמין שאם השכלתם לקרוא את הפוסטים הקודמים שרשמתי פה בבלוג, בטח הבנתם עד עכשיו שהכול בסופו של דבר תלוי בכם להצלחה ובדרך שתבחרו ללכת בה.

אתם חושבים שכדי לעשות כסף אתם צריכים לבחור? אני אגיד לכם באופן חד משמעי שכן, למה? כי בדיוק בשלב של הבחירה הזאת אתם גם לוקחים על עצמכם אחריות מלאה על מה שהולך לבוא בהמשך. הכוונה היא, שאנחנו לא יכולים להתלונן כלפי אף אחד אם לא הצלחנו, המקום היחידי שתלויה בו ההצלחה הוא בראש שלנו.

אחד המשפטים הגדולים שמלווים אותי בכל דרכי בעסק שלי הוא: "אף פעם אל תחפש את הבעיות, תמיד תמצא את הפתרונות". ביום שאתם תבינו את המשפט הזה לעומק אתם פשוט תצאו לחופשי מהגבולות של עצמכם, שלא נדבר על הנושא של לעשות כסף. כמה פעמים אמרתם לעצמכם, אני לא מצליח בגללו או בגללה או בגלל המצב..? צורת המחשבה הזאת לצערי, היא צורת מחשבה קולקטיבית של העולם המערבי.

אם תנסו לחשוב על כל מיני סיטואציות של החיים שלכם , לא רק בעסקים אלא ממש בחיי היום יום, אתם תראו הרבה מאד פעמים שהייתם מתוסכלים ואפילו לא ניסיתם לראות את הפתרון אלא התמקדתם באזור הפגוע והלא פיירי של המצב.

כדי לצאת מהקופסא, כדי להיות חופשיים, כדי לעשות כסף, כדי להיות בריאים אתם צריכים לבחור. תבחרו לא להיות בצד שמאשים את כל העולם ומצדיק את עצמו ותנסו להבין כיצד ניתן לפתור את הבעיות עם פתרונות – תמיד יש פתרון!

קטגוריות: כללי | 5 תגובות »

מה אתם אומרים...

5 תגובות ל “לעשות כסף באינטרנט זאת בחירה?”

  1. אשמח אם תיתן לי טיפים כיצד ניתן לשכנע עסקים לעבוד עימי ולייצא את סחורתם לחו"ל.
    תודה, זיו.

    זיו על 16 פבר 2010 בשעה: 17:50 #

  2. בשמחה זיו,
    אתה מוזמן ליצור איתי קשר במייל

    admin על 16 פבר 2010 בשעה: 21:08 #

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !