קידום אתרים כדי להרוויח כסף באינטרנט

28 בינואר, 2010

קידום אתרים בארץלמה אני מתכוון שאני אומר "קידום אתרים כדי להרוויח כסף באינטרנט"…

דבר ראשון לפני שאני מסביר את המשפט הזה צריך ליישר קו ולהסביר מה זה קידום אתרים. אז, ניתן לומר שקידום אתרים זה בעצם זרקור גדול שאמור לכוון את האור שלו לכיוון האתר שלנו, דיברנו על זה בפוסטים הקודמים, שיכול להיות לנו אתר מדהים ביופיו עם המון תוכן מעניין אבל אין בו תנועה ולכן לא יהיו לנו לקוחות, אם אין לקוחות אין כסף- פשוט לא? אז אם אנחנו כבר מבינים את הרעיון הזה, נשאלת השאלה, מהיכן יכולה לבוא התנועה הספציפית ביותר שאני צריך כדי שהיא גם תמיר לי ללקוחות?

חשוב לי לציין לפני שאני ממשיך שמודבר פה רק בנסיון האישי שלי, במידה ואתם רוצים מדריך מקצועי לקידום אתרים בגוגל אתם יכולים להכנס לכאן.

התשובה הטובה ביותר לשאלה הזאת היא שהתנועה הטובה ביותר היא דרך מנועי החיפוש. עכשיו, אנחנו יודעים שגוגל זה מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם, לכן נרצה לדעת כיצד נוכל להגיע לדירוג הגבוהה ביותר על מילת המפתח המרכזית שמאפיינת את האתר שלנו בגוגל. הכלים שמאפשרים לנו להקפיץ את דירוג האתר שלנו בגוגל תלויים בשני גורמים מרכזיים:

1. אופטימיזציה של האתר.

2. אופטימיזציה מחוץ לאתר.

אופטימיזציה של האתר אומרת כמה דברים:

– דבר ראשון האם כותרת האתר מתאימה לנישה של האתר?

– דבר שני, האם התוכן של האתר מתאים לנישה לפי מילות המפתח שמאפיינות אותה?

– האם האתר מתעדכן בתכנים חדשים ורלוונטיים לעיתים תכופות?

אלו הם הגורמים הכללים, אם נוכל לשמור על כל אלה, נביא לידיעת גוגל שמדובר באתר רלוונטי ביותר על מילת המפתח שלנו ולכן הוא ידרג אותנו במקומות גבוהים ונוכל להרוויח כסף בלי לשלם על פרסום.

אופטימיזציה מחוץ לאתר:

– כמה לינקים מכוונים מבחוץ (אתרים אחרים) לאתר שלנו?

– האם הלינקים מגיעים ממקומות רלוונטיים לנישה שלנו?

– האם הלינקים שמכוונים לאתר שלנו באים מאתרים פופולארים?

אופטימיזציה מחוץ לאתר מסתכמת בדבר אחד חשוב וקריטי לקידום האתר שלנו – לינקים אחוריים. מה שזה אומר, ככל שיהיו יותר אתרים שיכוונו לאתר שלנו, כך גוגל יחשוב שלאתר שלנו יש משמעות גדולה יותר.

כמו שאמרתי לפני זה, הזרקור הוא זה שיוביל את גוגל להסתכל עלינו, במקרה הזה, הלינקים מהאתרים שמכוונים אלינו, הם הזרקור.

אני מקווה שהדברים היו ברורים בפוסט הזה, זה קצת קשה להסביר את החומר הזה בפעם אחת, אני מאמין שהדברים עברו פה בצורה מסודרת. אני ממליץ לכם לקדם את האתר שלכם כמו שצריך כדי שתוכלו לקבל כמה שיותר תנועה חינמית ע"י הקידום האורגני של גוגל. אם אתם רוצים לקבל אינפורמציה מדויקת יותר וממש מדריך שיראה לכם איך מבצעים קידום אתרים בגוגל בצורה מקצועית, אתם יכולים להוריד את המדריך המלא.

תזכרו שכדי להרוויח כסף אתם לא חייבים להוציא כסף מיותר על פרסום, פשוט קדמו את האתר שלכם על מילות המפתח הרלוונטיות ותתחילו להינות מהתנועה והרווחים.

קטגוריות: להרוויח כסף | 4 תגובות »

מה אתם אומרים...

4 תגובות ל “קידום אתרים כדי להרוויח כסף באינטרנט”

  1. whoah this weblog is excellent i really like reading your articles. Stay up the great work! You realize, many people are looking round for this info, you could aid them greatly.

    green smoke coupon על 10 מאי 2013 בשעה: 17:40 #

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !