תתחילו להבין שכדי להרוויח כסף באינטרנט אתם צריכים להשקיע!

25 בינואר, 2010

להרוויח כסף בצורה פשוטהזה פשוט מתסכל אותי לראות אנשים שבאים אלי ואומרים לי "אני רוצה להרוויח כסף באינטרנט", ואז אני שואל אותם "כמה כסף אתם מוכנים להשקיע בשביל להרוויח?", הם אומרים לי, "אני לא רוצה להשקיע כסף, אני אלמד לבד..".

אין לי מילים להסביר כמה שזה בזבוז זמן יקר לשווא! לא חבל? הרי אתם מבינים ויודעים שכדי לקדם עסק בחוץ אתם הרי חייבים להשקיע כסף התחלתי, למה אתם לא מבינים שבאינטרנט זה בדיוק אותו הדבר?

אני רוצה להעביר לכם מסר מאד חריף, היה ואתם חושבים שאתם יכולים לעשות כסף באינטרנט מבלי להשקיע, אתם חיים בעולם האשליה וכמובן אתם יכולים כבר מעכשיו להגדיר לעצמכם כמה זמן יקר אתם רוצים לשרוף, כי זה בדיוק מה שיקרה לו.

תקחו את עצמכם בידיים ותשקיעו את הכסף הראשון שלכם בידע יקר ערך, של בניית עסק באינטרנט בצורה נכונה ואתם תראו איך הדברים מתחילים להסתדר לכם בצורה טובה ויעילה. הרי איך אפשר לצפות להצליח מבלי שיש לנו את הכלים הנכונים- זה פשוט בלתי אפשרי.

אם אתם נמצאים בשלב הזה של "אני לא רוצה להשקיע כסף", פשוט אל תכנסו לזה, אבל היה ואתם כן רוצים להרוויח כסף באינטרנט, אז הגיע זמנכם להשקיע גם זמן וגם כסף, כדי שתוכלו להתחיל כמו שצריך. שלא תבינו אותי לא נכון, אלו לא הפרמטרים היחידים שאתם צריכים, יש לכם עוד הרבה דברים לדעת, אבל זה הבסיס של הבסיס.

אם אתם רוצים מקור טוב של ידע, אני ממליץ על מכללת "CashFlow", זו מכללה מקצועית שמאפשרת לכם ללמוד מאנשים שמרוויחים כסף מהאינטרנט ועם ניסיון של שנים, כמו שאמרתי לפני זה, תתחילו עם רגל ימין את הצעד הראשון שלכם להרוויח כסף באינטרנט- בהצלחה!

קטגוריות: להרוויח כסף | אין תגובות »

מה אתם אומרים...

כתובת טראקבק | Comments RSS

הוסף תגובה !